Styl Vintage – nadaj Twojej kuchni więcej szyku

retro kuchnia

W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami powrotu stylu retro z modą inspirowaną latami 90., z serialami telewizyjnymi, których akcja rozgrywa się w latach 80., z salonami wypełnionymi zielenią i odcieniami pomarańczy, które przenoszą nas w lata 70. Ten sam trend dotyczy również sprzętu AGD. Dzisiaj konsumenci chcą mieć funkcjonalne mieszkania z designerskimi przedmiotami, które nadają wyjątkowego szyku.

Sekret tkwi w retro designie

Co sprawia, że styl retro jest tak atrakcyjny? Kształty, kolory i kultowy styl przenoszą nas w czasie i ożywiają beztroskie wspomnienia. Poczucie nostalgii jest jeszcze silniejsze w wyposażeniu kuchni, ponieważ zapachy i smaki przywołują nam wspomnienia z dzieciństwa. Odrobina szyku retro urozmaica wygląd mieszkania, nadaje mu nieco charakteru i designu. Stylowe lodówki wolnostojące zyskują na popularności, ponieważ ich wyjątkowość sprawia, że wyróżniają się w każdej przestrzeni, zarówno w minimalistycznym i chłodnym wnętrzu, jak i klasycznej kuchni.

Zaawansowana technologia, która sprawia, że produkty dłużej zachowują świeżość

Nie daj się zwieść stylowi vintage, najlepsze innowacyjne funkcje kryją się w środku. Technologia IonAir naśladuje naturalny proces jonizacji, dzięki niej produkty dłużej zachowują świeżość. Zjonizowane powietrze jest regularnie rozprowadzane przez system wentylacji MultiFlow 360°, który zapewnia stałą temperaturę i mikroklimat na każdej półce. Jednocześnie szuflada CrispZone z niską temperaturą i regulowaną wilgotnością sprawia, że owoce i warzywa są świeże i chrupiące, jakbyś je właśnie przyniósł z ogrodu.

Ciche i energooszczędne urządzenia

Czy wiesz, że nagromadzenie lodu w lodówce zwiększa zużycie energii? Co więcej, rozmrażanie i czyszczenie to prawdopodobnie najbardziej żmudne prace domowe, jakie możesz sobie wyobrazić. Na szczęście dzięki systemowi chłodzenia NoFrost Plus w Twojej lodówce nie gromadzi się lód i szron, a w związku z tym nie ponosisz wyższych kosztów zużycia energii.

Doskonała izolacja termiczna i uszczelnienie drzwi, sprężarka inwerterowa oraz sterowanie elektroniczne skutecznie zmniejszają zużycie energii. Inteligentny system AdaptTech stale monitoruje i analizuje Twoje zachowania. Dzięki temu może przewidzieć, kiedy otworzysz drzwi lodówki i wcześniej obniżyć temperaturę o 1 lub 2 °C, aby zapewnić utrzymanie stałej temperatury. Zmodernizowana linia Gorenje Retro Cooling spełnia wszystkie kryteria nowoczesnego energooszczędnego wyposażenia kuchni.

Nadaj swojej kuchni świeży wygląd dzięki wolnostojącej lodówce retro, która będzie pasować do każdego rodzaju przestrzeni. To wyjątkowe połączenie szykownego wyglądu w czterech kolorach i inteligentnej technologii gwarantuje niezapomniane chwile w kuchni.

W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami powrotu stylu retro z modą inspirowaną latami 90., z serialami telewizyjnymi, których akcja rozgrywa się w latach 80., z salonami wypełnionymi zielenią i odcieniami pomarańczy, które przenoszą nas w lata 70. Ten sam trend dotyczy również sprzętu AGD. Dzisiaj konsumenci chcą mieć funkcjonalne mieszkania z designerskimi przedmiotami, które…

Dodaj komentarz